Prázdniny s Feeling Movies (august)

FILMOVÝ AUGUST

V auguste nekončí nádielka letných blockbusterov.
05.08. začíname pokračovaním filmu Mačky a psi: pomsta Kitty Galore (SPI), čo možno nebude až taký ťahák do kina. Rozhodne si ale pozrite Dostaň ho tam!.

12.08. príde konečne poriadne akcia. Angelina Jolie vo fime Salt (trailer slovenské titulky) bude musieť ako agentka CIA dokazovať, že nie je ruskou špiónkou. Svoju nevinu už dokazovať nemusí v úlohe Kajínka Rus Konstantin Lavronenko v českom filme Kajínek (trailer).

19.08. prichádza opäť pokračovanie animáku, a teraz nebudem preháňať, ale pre nás je to naozaj už legendárna rozprávka, Toy Story 3 (Saturn), kde sa máme dozvedieť aj to, ako sa stretli Barbie a Ken. Len dúfam, že to nebude to ružové autíčko ešte z roku 1993 😀 . V ten istý deň uvedie ASFK film Hadewijch – medzi Kristom a Alahom, historický film. Film Vrahúni (Killers) v hlavnej úlohe s Ashtonom Kutcherom bude zrejme len slabý letný odvar komédie s Cruisom a Diaz.

26.08. ASFK uvedie film Heleny Třeštíkovej Katka, ktorý je súčasťou končiacej trilógie od roku 2006. Teraz sleduje osud drogovo závislej ženy, ktorá sa 14 rokov z toho dostáva. V tento deň sa začína premietať i film Posledný vládca vetra (trailer SK), kde si užijeme Vzduch, Vodu, Zem no a hlavne Oheň.

Na september je to pripraveného veľa…KUKy.., ale o tom až nabudúce…

TRAILER SO SLOVENSKÝMI TITULKAMI:

TRAILER:

TRAILER SK:

Fotogaléria:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.