ŠPECIÁL: Filmy leta 2012

filmove-hity-2012-novinky-najlepsie-filmy-leta
Letné filmové hity zaklopali na dvere, a tak vám FeelingMovies prináša zoznam snímok, ktoré by ste si nemali nechať ujsť. Trochu nás mrzí, že naša produkcia nepriniesla na letné dni žiadny nový slovenský film, na ktorý by sme sa úprimne tešili.

Vytvorili sme tiež rebríček najočakávanejších letných kinohitov, ku ktorým ďalej v špeciáli pridávame i malé info a dôvod (názor FeelingMovies), prečo je ten konkrétny film na tom-ktorom mieste.

Vyberte si svoj “Naj film leta 2012″:
[poll id=”9″]

Kino-Hity leta 2012 (podľa FM):

  1. Návrat Temného rytiera [Dark Knight Rises](recenzia)
  2. THE EXPENDABLES 2 (recenzia)
  3. Macík [Ted] (recenzia)
  4. Až vyjde mesiac [Moonrise Kingdom] (recenzia)
  5. THE AMAZING SPIDER-MAN (recenzia)
  6. Magic Mike (recenzia)
  7. Neskrotná [BRAVE] (recenzia)
  8. Total Recall (recenzia)
  9. Bourneov odkaz [Bourne legacy] (recenzia)
  10. Susedská hliadka [Watch] (recenzia)

Najočakávanejšie filmy v poradí v akom budú mať premiéru v kinách na Slovensku:


amazing-spiderman-film-hit-leta12.07.2012Amazing Spider-Man
Vyzerá to, že reštart Spidermanovi prospeje, hoci vždy nesie so sebou určité riziko. Nové pohľady, prelety a príbeh sľubujú novú drámu, ktorá však môže doplatiť na neskúsenosť režiséra s týmto žánrom. Tešíme sa však na neopozerané mladé tváre. Andrew Garfield a Emma Stone sú celkom sympatickí, preto v našom rebríčku očakávania je film na 5.mieste.
RECENZIA | TRAILER

magic-mike-film-hit-leta12.7.2012Magic Mike
Synopsia hovorí sama za seba: “Vo svojom novom filme režisér Steven Soderbergh otváre dvere do sveta mužských striptérov. Film je inšpirovaný skúsenosťami Channinga Tatuma z doby, kedy pracoval ako striptér a o svojej hereckej kariére len sníval.” Okrem toho sa tu objaví i Matthew McConaughey, ktorý v poslednom čase hrá v zaujímavých filmoch. Takže 6.miesto v rebríčku očakávania.
RECENZIA | TRAILER

Moonrise-Kingdom-film12.7.2012Až vyjde mesiac (Moonrise Kingdom)
Moonrise Kingdom sa do letného kinoprogramu dostal na Slovensku hlavne vďaka veľmi dobrým odozvám na svetových festivaloch. Preto sme na neho zvedaví i my. Wes Anderson ma veľmi osobité filmy, ktoré sršia originalitou a prinášajú svieži vietor do mainstreamových vôd. Preto sme ho aj zaradili na 4.miesto, aby trochu vyrovnal testosterónovú nádielku akčných filmov.
RECENZIA | TRAILER

The-Dark-Knight-Rises-film-hit-leta-201226.7.2012Návrat Temného rytiera (Dark Knight Rises)
Christopher Nolan nás v poslednom traileri na posledného Batmana (Christian Bale) v jeho réžii namotal tak, že sklamanie si nepripustíme, hoci skvelého Jokera bude niekto len ťažko prekonávať. Napriek tomu atmosféra vyzerá byť mrazivá a epická zároveň a Bale má snáď ešte hlbší hlas ako v predošlých dieloch. Jednoznačne 1.miesto v našom rebríčku.
RECENZIA | TRAILER

ted-meda-macik-film-online-201202.08.2012Macík (Ted)
John (Mark Wahlberg) má plyšového medvedíka, ktorý vie hovoriť. Tento macík je však oplzlý kamoš do pohody, ktorý ma rád divošky. Rozhodne adept na komédiu leta a možno i roka. Seth MacFarlan, režisér, ktorý nahovoril i Teda, je tvorcom úspešného animovaného sitcomu Family Guy, takže o vtipné hlášky snáď nebude núdza. Tešíme sa, takže 3.miesto.
RECENZIA | TRAILER

total-recall-film-201209.08.2012Total Recall
Film, ktorý môže jedine prekvapiť. Sci-fi remake slávneho Total Recallu z roku 1990 s Arnoldom Schwarzeneggerom. Colin Farrell vyzerá v traileri cool, tak snáď sa dočkáme podobného prekvapenia ako minulé leto, keď prišla Planéta opíc… Očakávanie film posunulo na 8. miesto.
RECENZIA | TRAILER

Jeremy-Renner-in-The-Bourne-Legacy-film09.08.2012Bourneov odkaz (Bourne legacy)
Síce sa trochu tohto podivného reštartu obávame, rovnako ako výmeny Damona za Jeremyho Rennera, Edward Norton a Rachel Weisz sú však silné mená. Režisér Tony Gilroy bol nominovaný na Oscara za Michaela Claytona, takže rovnako môže dôjsť k príjemnému prekvapeniu, preto v rebríčku 9. miesto.
RECENZIA | TRAILER

The-Watch-susedska-hliadka-film16.08.2012Susedská hliadka (Watch)
Keďže je leto, máme sa hlavne zabávať. Preto sme ešte siahli po Stillerovke. Síce to zrejme bude tradičná nelogická komédia plná hlášok a (ne)násilného humoru, Stiller raz za čas prekvapí, čo sa môže stať v spojení s Richardom Ayoadeom (IT Crowds – Ajťaci). Radíme tento film na 10. miesto v našom rebríčku.
RECENZIA | TRAILER

brave-rebelka-neskrotna-film-201223.08.2012Neskrotná (Brave)
Najnovšia pixarovka o rebelke sa v amerických kinách ujala a zarobila pekných pár miliónov dolárov. Pixar má veľké meno a keďže vstup do leta patril Madagaskaru 3 a Ice Age 4, rozhodne bude mať tento film lepšiu pozíciu. Aj preto 7.miesto a prvé medzi animovanými filmami.
RECENZIA | TRAILER

The-Expendables-2-film-online-hit-leta-201206.09.2012Expendables 2
Hoci už bude začiatok školy, ako inak zakončiť leto, keď nie poriadnou akčnou lahôdkou. Expendables 2 toho sľubuje naozaj veľa a bude to povinnosť pre každého fanúšika akčného žánru. Tešíme sa i my a dúfame, že 2.miesto naše očakávania sa naplnia. Viac o film sa dozviete v preview: RECENZIA | TRAILER

TRAILERY:
The Amazing Spider-Man
Magic Mike
Až vyjde mesiac
Dark Knight Rises
Méďa (Ted)
#Total Recall
Bourneův odkaz
Sousedská hlídka
Neskrotná
Expendables 2

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.