ŠPECIÁL: Horory 2012-2014

horory-2012-2014-special-feelingmovies
Feeling Movies – filmový portál a jeho recenzenti venovali tentoraz väčšiu pozornosť filmom žánrovo zameraným na horor. Pre jednoduchosť bol ŠPECIÁL rozdelený na tri samostatné články, stačí ak kurzorom prejdete na tri nižšie označené časti. Tak sa môžete tešiť na celkový prehľad hororových filmov rokov 2011-2014 a načrieť môžete dokonca aj priamo do trailerov.ŠPECIÁL – HORORY:

top-horory-best-horors-vsetkych-cias-all-timeTop 12 – HORORY
Ako to už býva zvykom, mnoho hororov, ešte predtým ako uzrú svetlo filmového plátna, si o sebe myslia, že sú tým najsprávnejším prelomovým hororom. Až následne sa ukáže, či už podľa návštevnosti, alebo hodnotenia, ktorý z nich ozaj zaujme miesto tých top hororov. Predsa len na začiatok HOROROVÝCH ŠPECIÁLOV ponúkame tie, ktoré na stránke Rotten Tomatoes obsadili tie popredné miesta.

horory-2012-horors-in-2012-slovenske-ceskeHORORY 2012
V pokračovaní ŠPECIÁLU – HORORY sa tentoraz pozrieme na to, čo nás zaujalo v roku 2012, ale aj na to čo v naši kinách ešte nebolo, na čo sa možno môžeme tešiť, alebo na čo sa máme zamerať, ak sa chceme dostatočne báť. Stačí sa len správne hororovo naladiť a vychutnávať si chvíle s Feeling Movies a jeho recenzentmi.

horory-2013-horors-in-2013-zoznam-feelingmoviesHORORY 2013
Je to posledný článok zo ŠPECIÁLOV – HORORY, ale predsa len ten podstatnejší. V ňom sa dozviete, aké nové horory tento rok boli, či budú premietané v slovenských kinách. Samozrejme ku každému z nich máme taktiež pripravený trailer, aby ste si hneď mohli pozrieť ukážku, ktorá by vás mohla či už nabudiť alebo aj trochu vystrašiť. My sa budeme tešiť nie len na ďalší ŠPECIÁL z okruhu hororov 2014, ktorý sa už teraz rodí v našich hlavách, ale aj ten najbližší ŠPECIÁL – ANIMÁKY, ktorý priniesie to naj z rokov 2013 a 2014.

Prajeme vám ničím nerušené vnímanie slov, pohľadov a toho správneho hororového napätia, ktoré pre Vás pripravili petball a faraon.


One thought on “ŠPECIÁL: Horory 2012-2014

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.