Pri mori

Erotický film plný humorných situácií a napätia.

bts2Talentovaná herečka a v tomto prípade aj režisérka a scenáristka Angelina Jolie Pitt (Mr. & Mrs. Smith a iné), uvádza do kín nový film. Narozdiel od predchádzajúcich  sa tentokrát jedná o ľahko erotickú romantiku, v ktorej jednu z hlavných postáv stvárňuje Brad Pitt. Celý dej filmu sa odohráva v malom francúzskom letovisku, kam prichádzajú manželia Roland (Brad Pitt) a Vanessa (Angelina Jolie Pitt). On ako úspešný spisovateľ a ona ako verná spoločnosť. Nieje však všetko ako vyzerá. Manželia totiž trávia čas oddelene. Zatiaľ čo Roland čerpá inšpiráciu v bare s majiteľom hotela, v ktorom sú ubytovaní, Vanessa popri válaní sa v kresle objavuje malú nenápadnú dieru v stene. Všetko sa však mení po príchode mladomanželov do vedľajšej izby. Ako si mladý susedský pár plní svoje manželské povinnosti, tak si svoju úlohu plní aj dierka v stene, ktorá Vanessu rýchlo presvedčí o jej využití.

Čo by to však bolo, keby si otvor v stene nevšimne jedného dňa aj Roland.
Prekvapivo však tento otvor rozpadajúci sa vzťah páru začne zbližovať a napätí diváci zistia, že Angelinina postava odmieta sex s manželom. A zo spoločného sledovania sa stáva úchylka s vínom a jedlom. Keďže susedia sú susedia, aj sa zoznámia skrz susediace balkóny. Navonok sú vzťahy super no vo vnútri izieb sa rozdeľujú. Časom dokonca prichádza aj pohlavné spojenie Rola a Nessy a tam aj končí.

Po tom, ako sa manželia provokujú  spoločnými aktivitami ako karty, prechádzky a plachtenie so susedmi prichádza nečakane aj koniec filmu. Odhaľujeme tajomstvo neplodnosti Vanessy, Roland zas, že vlastná manželka ho chce podviesť so susedom čomu zabráni presne tá malá dierka v stene. Všetko sa aj tak končí happy endom on konečne dopíše knihu, ona sa zmieri so všetkým aj s Rolandom a mladomanželia? To si pozrite už sami.

MOJE POCITY:

Krásny ľahko erotický film plný humorných situácií a napätia.
Aj keď neviem čím ma tento film nadchol. Brad síce nevyzeral nijak očarujúco a Angelina hrala ženu vo svojom veku všetko bolo fajn. Prostredie, veľmi nepredpokladateľný dej a všetko bolo fajn. Teda až na zamilovné páriky sediace v sále, ktoré si stále popri premietaniu mrmlali. Inak úplne fajn. ★★★★★★★★☆☆

Ohodnoť film aj ty!
Tvoje hodnotenie:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars6 Stars7 Stars8 Stars9 Stars10 Stars
(Zatiaľ film nikto nehodnotil, ohodnoť!)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.