Ako presne vycvičiť draka

0

Vychutnávanie film ov je vždy dobrý nápad, a tiež keď je zasadnutie kina s členmi rodiny, každá maličkosť bude oveľa uspokojujúcejšia. Príbehy môžu byť super zábavným programom a môžu priniesť veľa motivácie a tiež objavovanie!

Vlastne sme pripravili zoznam detských film ov od tých najstarších po tie súčasné, ktoré určite potešia celú domácnosť. Na čo ešte čakáte, aby ste pripravili popcorn a zahájili zábavu?1. Príjemná myseľ (2015)Medzi najkreatívnejšie film y posledných rokov!

Tento Film príbeh ukazuje

V Divertida Mente sa dostávame do hlavy jedenásťročnej starej dámy a tiež sa bližšie  dozvieme viac o jej pocitoch.  zábavným i opatrným spôsobom emocionálnu „horskú dráhu“, ktorú prežíval koniec mladosti na skutočnej ceste.2.

Akt, ktorý sa stane (2008)Skeeter Bronson je zamestnancom strediska a zistí, že príbehy, ktoré rozpráva svojim synovcom, ožívajú.

Tento Film príbeh ukazujeV nádeji, že ocenia záhadný pocit, Skeeter nakoniec urobí niekoľko omylov, ako aj neočakávané príspevky mladých ľudí, ktoré obrátia Skeeterov život.3. Despicable Me 3 (2017)Je čas na tretí zážitok Gru a súrodencov Agnes, Edith a Margo po boku žltých, ako aj slávnych prisluhovačov!

Gru tentoraz využije všetko svoje rozhodnutie na zbitie záporáka, ktorý predpokladá, že žije v stratených 80. rokoch.4. Úžasňákovi (2004)Táto animácia zobrazuje domácnosť superhrdinov, ktorí zostávajú v skutočnom svete, ako bežní jednotlivci.

Po niekoľkých prípadoch vrátane bitky proti trestnému činu sa vláda rozhodla zakázať všetkým hrdinom využívať ich právomoci, napriek tomu nové nebezpečenstvo tlačí na pána Neuveriteľného, ​​

Aby preukázal

Elastickú dámu a jeho deti, aby si opäť obliekli oblečenie.5. Shrek (2001)Shrek je sága o  najznámejšom a najváženejšom trollovi všetkých čias! Vo svojom prvom film e vidí, že jeho život je napadnutý sériou rozprávkových osobností. Shrek, ktorý sa snaží získať späť svoj bývalý pokoj, sa vydáva na úžasný zážitok so svojím blízkym priateľom Donkeyom, aby zachránil krásnu princeznú, ktorá je dračím zadržaným.6.

Detonates Ralph (2013)Ralph je záporák populárnej arkádovej videohry, ktorá sa dožíva 30.

Napriek dokonalému uspokojeniu svojich úloh sa mu Ralphovi nevenuje rovnaká pozornosť ako protagonistovi Felixovi ml. občania hry. , že si zaslúži ešte väčšie zameranie, sľubuje, že sa do videohry určite vráti s medailou hrdinu na hrudi, aby ukázal svoju dobrú hodnotu.7.

Malý kráľovský princ (2015)Najnovšie spracovanie nadčasovej knihy Antoina de Saint- Exupéryho, vytvorené čiastočne digitálnou počítačovou animáciou a čiastočne stop-motion, aktualizuje francúzske pozadie predstavením nových postáv: ženy, jej mamy ako aj jej excentrický sused.

Tento film odhaľuje, že jemná rozprávka o malom kráľovskom princovi očaruje všetky generácie!8. Matilda (1996)Tento film rozpráva príbeh Matildy, intenzívnej mladistvej iba 6 rokov, ktorá vyrastala uprostred hrubých mamičiek a otcov, ktorých treba ignorovať. Takto je Matilda vždy doma alebo v kníhkupectve, kde zvyčajne stimuluje svoju fantáziu.

  • Po niekoľkých zvláštnych príležitostiach vo vašom dome Matilda zistí, že má očarujúce schopnosti!9.
  • Ľadové obdobie (2002)Hneď v prvom film e ságy musí mamut Manny, leňochod Sid a tiger Diego zabezpečiť počas antarktickej migrácie ľudské dieťa.
  • Od tej chvíle začína skvelý zážitok nabitý emóciami a tiež priateľstvom!10.

Brave (2012)Merida, princezná škótskeho kráľovstva, sa podľa rozhodnutia praxe odmietne oženiť s princom. Naštvaná na svoje mamy a oteckov, nájde čarodejnicu, ktorá jej dá želanie, ale rýchlo si uvedomí, že jej výber v skutočnosti situáciu len poriadne skomplikoval.11.

Postupne sa z neho

Lilo & Stitch (2002)Stitch, ktorý je považovaný za zakázaný dedičný experiment, je  odsúdený na výnimku, ale múdre zviera sa dokáže vydávať za psa, ktorý má byť adoptovaný. stane skvelý dobrý priateľ malej Lilo, ktorý integruje rodinu aj bez toho, aby mal pokrvné spojenie s dievčaťom a tiež so starším súrodencom.12.

Pest Life (1998)Každý rok si peniaze vyklčovanie kobyliek vyžaduje časť úrody mravcov.

Postupne sa z nehoAle keď niečo zlyhá a tiež je poškodená rastlina, kobylky hrozia útokom a tiež sú mravce nútení požiadať o rôzne ďalšie chyby, aby im mohli čeliť v boji.13. (2010)V hre Ako vycvičiť draka je hlavnou postavou vikingské dieťa, ktoré na rozdiel od svojho ocka a tiež celého kmeňa nechce likvidovať drakov.

Nadviazal úžasný vzťah s jedným z najnebezpečnejších drakov na svete a všetkým tiež  ukazuje, že tieto stvorenia môžu byť oveľa neškodnejšie, ako si myslíte.14. Malý Stuart Malý (1999)Keď si Malý s najväčšou pravdepodobnosťou sirotinec adoptuje úplne nového člena rodiny, vyberie sa mladá myš menom Stuart. Zatiaľ čo je George spočiatku odlúčený od svojho nového brata, domáca mačka členov rodiny,

Snowbell, je ešte oveľa menej nadšená návrhom mať za svojho majiteľa počítačovú myš a tiež ho chce odstrániť.15. Locating Nemo (2012) Nemo, unavený kázňami svojho otca, zneužije šťastie na to, aby dokázal, že sa o seba dokáže postarať sám, ale nakoniec ho chytí rybár.

Jeho otec Marlin, ktorý je odhodlaný nezbaviť sa toho, čo z jeho rodiny zostáva, začína ťažký cieľ: nájsť svojho chlapca. Preto závisí od pomoci Dory, modrej ryby, ktorá nedávno prekonala stratu pamäti.16. Hore: Veľké skúsenosti (2009)Hore:

Altas Aventuras predstavuje nádherný a sebavedomý príbeh o vzťahu medzi starším človekom a dieťaťom. Okrem toho, že je zábavný, je ideálnym film om, ktorý sa odváži dotknúť sa motívov starnutia i úmrtnosti, teda problémov, s ktorými sú deti často v kontakte.17.

Nakoniec Film sa malý

Fantastická továreň na vynikajúcu čokoládu (2005)Na základe rozprávky Roalda Dahla sa  tento úžasný a komický film drží mladého Charlieho aj jeho starého otca Joe. Prihlásia sa do malého tímu šampiónov súťaže, ktorí sa idú poprechádzať v nádhernom a zároveň mystickom výrobnom závode excentrického Willyho Wonku.

  • Wonka s pomocou svojich pracovitých trpaslíkov v sebe skrýva šok pre túto exkurziu.18.
  • Príbehhračiek (1995) Legenda Príbeh hračiek je tradičná na planéte animácie.

Tieto 3 film y informujú o dobrodružstvách kovboja Woodyho aj jeho priateľov s veľkou dávkou mágie i pôžitku. V Príbehu hračiek 1 Woody žiarli, keď jeho majiteľ, mladý chlapec Andy, získa úplne novú bábiku, astronaut Buzz Lightyear.19.

Moana – More dobrodružstiev 

Mladá Moana, ktorá sa chce dozvedieť ešte viac o svojej minulosti a pomôcť svojej rodine, sa rozhodne hľadať svojich predkov, obyvateľov mytologického ostrova, o ktorom nikto nevie, kde je. Moana, s ktorou prišiel legendárny poloboh Maui, začína svoju cestu na otvorenom mori, kde čelí hrozným morským živočíchom a nachádza príbehy z podsvetia.20.

Monsters SA (2001)Mike a Sulley zostávajú v meste príšer a pôsobia v spoločnosti, ktorá sa špecializuje na strašenie detí v noci.  človiečik menom Boo manipuluje s pohybom na opačnú stranu a odtiaľ začína dochádzať k niekoľkým komplikáciám.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu