Fantastická továreň na čokoládu

0

Odpočívaliste na gauči a neviete, ktoré švihnutie zvoliť? Prezrite si náš zoznam 10 pohybov, ktoré si môžete pozrieť vo svojej domácnosti, alebo si ju užiť!Publikované 14. apríla 2020Finančné plánovanieSpoločná domácnosť, vôňa popcornu, všetko sa hodí na gauč pre rezidenčné kino.

Toto je perfektné nastavenie pre najlepší čas dňa!Aby sme sa nedostali pod úlovok slova „a teraz, na čo sa s najväčšou pravdepodobnosťou pozrieme?“, Starostlivo sme vybrali 10 film ových tipov, ktoré by sme mohli sledovať s rodinou.  kategórií a tém, ktoré potešia každého človeka.

Existuje film výber z rôznych

Hrajte na našom zozname a bavte sa!1. Návrat do budúcnosti2. 3.

Dievča, ktoré ukradlo knihy4. Malá slečna slnečné svetlo5. Postava6. Riešenie prepravy Kiki7. Live – Život je párty8. Odvážny9. Úžasňákovi10. Pán prsteňov1. Návrat do budúcnostiZačíname tipom „od tých starých“. Úplne prvý film z trilógie, ktorú nakrútil Steven Spielberg, má 35 rokov.

Bol natočený v roku 1985 a v hlavnej úlohe s Michaelom J.

Existuje film výber z rôznychFoxom a Christopherom Lloydom ide o príbeh mladého muža, ktorý cestuje v čase v aute vyvinutom pološialeným výskumníkom. Prichádza v 50. rokoch, spoznáva svoje mamy a otcov a musí tiež napraviť historické zaobchádzanie, ktoré priniesla jeho cesta.Zážitok z prežívania celej trilógie s deťmi môže byť celkom príjemný.

Predstavte si, aké fascinujúce je sledovať technológie očakávané film om a tiež zistiť, či dnes ožili?2. Fantastická továreň na čokoláduNajchutnejší a najživší ukazovateľ tohto kontrolného zoznamu má dve variácie: úplne prvú v roku 1971, ktorú viedol Mel Stuart, a druhú v roku 2005, ktorá mala v pokynoch Tima Burtona.

Príbeh rozpráva o súťaži propagovanej vynikajúcimi čokoládami Wonka, v ktorej šampióni vyhrajú scénickú prehliadku populárnej továrne.Medzi šampiónmi sú zábavné príklady: napríklad bohaté dieťa, ktoré získa všetko, po čom túži, a tiež ďalšie, ktoré sa naučilo byť nadmerne konkurencieschopné.

Informuje o príbehu Liesel

Charlie, chudobné dieťa, ponúka hodiny charakteru a tiež láskavosti. Medzi film ami, ktoré  si môžete vychutnať s rodinou, môžu byť tieto okolnosti veľmi zaujímavé pri venovaní sa témam, ako sú hodnoty alebo zvykyalebo dokonca rozpočet domácnosti.

  • Tón tejto rozprávky udával sen, gizmos, jedinečné osobnosti ako Oompa-Loompas a čudný pán Willy Wonka.3. Dáma, ktorá ukradla knihy Film , adaptácia knihy
  • Markusa Zusaka,  Memingerovej, malého dievčatka, ktoré sa v čase druhej svetovej vojny zaoberá svojimi matkami a otcami v Nemecku.

Liesel má nezvládnuteľné nadšenie pre literárne diela, čo ju vedie k preháňaniu publikácií a hľadaniu určitého komfortu v písomných slovách.

Zaoberá sa svojimi rodičmi a členmi jej rodiny sa skrýva židovský chlapec Max, ktorého Liesel vždy číta.Práca je citlivá a nádej tiež udáva tón a necháva odkaz, že literárne diela sú skvelým spojencom, ktorý obohatí náš život v akomkoľvek kontexte.4.

Malá slečna SunlightSkutočne výstredná a tiež zvláštna domácnosť sa spája s misiou prekročiť národ v dodávke a vziať malú Olive na účasť v súťaži detskej krásy.Výlet domácnosti Hooverovcov je plný zvláštnych a veselých okamihov, ktoré sa stávajú surrealistickými.

Príbeh mimoriadne dobre analyzujú vynikajúci herci a tiež robustné postavy. Film bol  nominovaný na Oscara v 4 klasifikáciách. Zaslúži si byť očarený pozoruhodnou efektivitou hviezdy po tejto mladej hviezde Abigail Breslinovej.5.

Informuje o príbehu Liesel ZdravieCharakterToto pretečenie smerované Jamesom Cameronom trvalo 15 rokov. Jeho pôsobivé počty tým nekončia: bola zohľadnená najväčšia pokladňa na pozadí kina, ktorá v Spojených štátoch priniesla zisk 2,78 miliárd dolárov.Fiktívny príbeh sa stane vo svete Pandora v roku 2154.

Humanoid Na ‘vi, patriaci k svetu, sú bytosti s chvostmi, ktoré sú vysoké 3 metre, a majú hlboký vzťah k prírode.

Vzhľadom na to, že prostredie je toxické pre ľudí, komunikujú s miestnymi obyvateľmi Pandory prostredníctvom avatarov.Fantastické bytosti, jazyk vytvorený špeciálne pre bytosti Na ‘vi, ako aj moderné technológie vyvinuté výhradne pre tento film vedú k dielu, ktoré očarí akýkoľvek vek.6.

Služba prepravy zásielok KikiJaponskú počítačovú animáciu z roku 1990 nakrútil Hayao Miyazaki, ktorý tiež pripravil scenár film u „Spirited Away“.Kiki je dospievajúca čarodejnica, ktorá žije so svojimi rodinnými príslušníkmi. Ako je medzi nimi tradičné, keď čarodejnica dovŕši 13 rokov, je čas uskutočniť zážitok sama.

Rovnako ako jej mačiatko Jiji odchádzajú žiť do nového mesta bez pomoci rodiny.Ťažkosti Kiki prechádzajú dôležitými problémami: prispôsobením, dozrievaním, povinnosťami ako aj budovaním úplne nových vzťahov. Malá čarodejnica rovnako musí pochopiť a tiež sa prispôsobiť úplne novým pokynom.

Pán film prsteňovIndikácia

Veľmi priaznivý kontext na riešenie problémov emancipácie, ekonomickej zodpovednosti a tiež finančného plánovania členov rodiny s deťmi.7. Naživo – Život je udalosťPočítačová animácia ovplyvnená slávnou film ovou slávnosťou „Fiesta de los Muertos“ informuje o príbehu malého chlapca, ktorý si predstavuje umelca, jeho rodinní príslušníci mu však bránia.

  • Miguel končí, nechtiac, na celom svete mŕtvych, a odtiaľ sa odvíja celá rozprávka.
  • Členovia rodiny môžu očakávať príťažlivosť farieb a hudby mexickej spoločnosti, ako aj krehkú techniku ​​k suchému motívu, ako je smrť.
  • Táto očarujúca výroba získala 11 z 13 vyznamenaní, za ktoré bola vybraná na súťaži Emmy Awards.8.
  • BraveMerida je princezná, ktorá žije v kráľovstve v Škótsku a tiež sa z nej stala dokonalá kráľovná.

Princezná s pohybujúcimi sa červenými vlasmi však pre ňu chce iné miesto, odlišné od toho, ktoré pre ňu vybralo.

Film z roku 2012, ktorý vygeneroval Pixar, obsahuje jeho vôbec prvé hlavné postavy žien, ktoré sa radšej stávajú vynikajúcou lukostrelkyňou, než aby dodržiavali kurzy vynútené zvykom kráľovstva.9. The

IncrediblesČlenovia rodiny superhrdinov, ktorých otec v súčasnosti statočne bojuje proti zlým, sú nútení nevyužívať svoje superveľmoci a viesť život ako každý bežný človek.V kontexte, v ktorom je možné rýchlo urobiť alegóriu škodlivosti falošných informácií, domácnosť zistí, že zdrojom ich síl je jednota.

Fim bol uvedený na trh v roku 2004 spoločnosťou Disney a v roku 2005 získal ceny Oscar  za najlepšiu animáciu a strih zvuku.10.  v hodnote troch, pretože „Pán prsteňov“ je trilógia režiséra Petera Jacksona a to predstavuje zbierku 17 ocenení Oscara.

Tieto tri s nádhernými miestami na Novom Zélande zachytávajú legendu o hobitovi Frodovi a jeho pokuse zničiť zlý prsteň, ako aj jeho dizajnéra Temného lorda Saurona.Hobiti, víly, trpaslíci a bizarné osobnosti vo fantastickej krajine tvoria túto pôsobivú cestu a uzatvárajú náš kontrolný zoznam 10 ideálnych , ktoré môžete vidieť v domácnosti.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu