Keď vybrané filmy potešia malé aj veľké, ešte lepšie

0

Sing je ilustrácia v hudobnom štýle, kde sa niekoľko domácich miláčikov snaží dosiahnuť svoju túžbu: profesionálne spievať.79 – Vaša, moja a naša

Dve bývalé priateľky sa film po rokoch opäť stretávajú a rozhodujú sa pre manželstvo

Ale je tu malý detail: majú spolu 18 mladíkov.svoj vlastný, môj aj náš80 – Train CarterSamuel L Jackson je Ken Carter, bývalý študent, ktorý sa vracia do čela basketbalovej skupiny. Denne hľadá pomoc športovcom pri zvyšovaní ich kvalít a tiež hľadanie nových bodov.

5 filmov, ktoré si môžete vychutnať vo svojej domácnosti.Vybrali sme 5 filmov na prezeranie spolu s domácnosťou, ktoré sú pre deti i dospelých potrebné.

Dve bývalé priateľky sa film po rokoch opäť stretávajú a rozhodujú sa pre manželstvo

Nájsť obsah, ktorý poteší otca, mamičku aj deti, nie je naozaj ľahká práca, takže sme si vlastne vybrali niektoré filmy, ktoré by sme mohli sledovať ako rodinu, ktorá poteší každého.Pokiaľ je to možné, zostáva v mieste pobytu stále jeden z spôsobov, ako podporiť vyššiu bezpečnosť a ochranu, pokiaľ ide o vyhýbanie sa koronavírusom.

  • Existuje niekoľko alternatív domácej zábavy, ktoré môžu byť prevedené členmi rodiny, ako aj vychutnať si skvelý film.
  • Keď sme na to mysleli, vybrali sme 5 neuveriteľných filmov, ktoré môžu potešiť v akomkoľvek veku.
  • Pozri sa, aké to sú!Filmy, ktoré sa majú pozerať ako rodinaPohľad na dobrý film je prostriedkom, ktorý nabáda k umeniu v tomto období sociálneho odlúčenia.

Okrem zábavy je siedmym umením aj mentor a objavovacie zariadenie.Dobrý nápad, ktorý sa týka filmovej produkcie, je, keď poskytuje príležitosti na zastupovanie celých členov rodiny a prináša výučbu alebo otvorenosť vynikajúcim diskusiám.

Okrem toho musíte venovať pozornosť, byť zábavní a šikovní.Zoznámte sa s filmami, ktoré môžete vidieť v domácnosti, ktorú sme pre vás vybrali:MimoriadneMedzi najefektívnejšie prvky v rodine, pretože prináša reflexiu problémov pri starostlivosti a tiež pri riešení rozdielov v domácnosti. ako v celej spoločnosti.

Pozoruhodné je dráma Auggie, dieťa sa narodilo s poruchou Treacher-Collins, genetickou chorobou, ktorá spôsobuje, menovite niekoľko problémov, deformácie tváre a desať rokov bude určite musieť ísť na normálnu školu.

KlausUprostred sa rozdeľuje rovnako ako smiech, animácia Klaus informuje o príbehu Jaspera, syna playboya majiteľa Kráľovskej akadémie kariet.

Jasper neberie život príliš vážne, až kým sa jeho otec nerozhodne poslať ho na vzdialený ostrov, a tiež tam vyžaduje poskytnutie 6 tisíc listov, inak stratí výhody, ktoré jeho otec umožňuje.

Hodnota vzťahu, ako aj relevantnosť zmeny sú prísloviami filmu, ktorý prináša oveľa realistickejšiu reinterpretáciu Santa Clausa.

Klaus je španielska produkcia a je prvou počítačovou animáciou Netflix.Alexander, rovnako ako Deň hrozný, hrozný, pôsobivý a tiež deň hrozný.

Je to len jeden z filmov, ktoré sa dajú pozerať ako na rodinu, ale aj na vynikajúci smiech

Alexander Cooper má jedenásť rokov a považuje sa za veľmi nešťastného, ​​pretože každý deň je pre neho hrozný a plný nešťastí i problémov.Aby toho nebolo málo, myslí si, že domácnosť pre neho nie je príliš dobrá.

V ktorýkoľvek ponúkaný deň je všetko rôzne a uvedomuje si, že ostatným účastníkom jeho rodinných príslušníkov sa môžu stať zlé udalosti aj katastrofy.

Tento film je potrebné vidieť a tiež poteší každý vek.Možné želanieFilm je založený na skutočnom príbehu a rozpráva príbeh Michaela, mladého černocha, chlapca narkomana, ktorý nemal kde bývať.

Vzdelaný a tiež so silným zamestnaním v športe zachytil zameranie milionárky Leigh Anne Tuohyovej, ktorá ho pozýva stráviť noc u nej doma.Realizovateľný sen je dojímavý príbeh vzťahu, dôvery a trvanlivosti, ktorý vedie Michaela k tomu, aby sa stal futbalovou celebritou.Viva – Život je oslavaTáto animácia zľahka informuje o smrteľnosti člena rodiny.

  • Viva – Vida é a Festa prináša príbeh Miguela, mexického chlapca, ktorý získal nadšenie svojich pradedov pre piesne.
  • Napriek tomu žije v prostredí rodinných príslušníkov, kde je hudba obmedzeným predmetom v dôsledku zranenia pozadia v minulosti.

Vynikajúci smiech, hudba, verš a tiež veľa citu pre všetkých členov rodiny!Pretože ste si prezreli 5 filmov, aby ste si ich užili vo svojej domácnosti, čo tak pokračovať v našom blogu a uznať hodnotu umenia pre rast detí? S každým v dome v karanténe bojovať proti šíreniu pandémie koronavírusov, streamovanie je dobrou voľbou na tranquil.

Aby sme vám pomohli s výberom názvu vášho filmu pre domácnosť, naša skupina Rekreačná skupina zdieľa 6 nominácií na filmy a dokumenty, ktoré sú ľahko dostupné na stránkach Netflix, Amazon.com Prime Video Clip a YouTube.

Podľa techniky Rekreačná technika Sesc-SC, Daliany Lecuonovej, sú to ľahké aj zábavné diela, ktoré vytvárajú ich naratívne problémy integrálne s mládežou, týkajúce sa starostlivosti, jednoty, obrazov a zbavenia sa ťažkostí.

Jednoducho povedané, inšpirácia pre domácnosti, aby zažili tento okamih ešte silnejší a oveľa prepojenejší.Oceníte a skontrolujte zoznam!1 – „Začiatok života“Réžia: Estela Renner (dokumentárny film, Brazília / 2016).

V ponuke na Netflixe.

Postupy: Dokumentárny film, ktorý prešiel 4 svetmi, ponúka rozsiahle hodnotenie a nadšený obraz prvých tisíc dní novorodenca, času premýšľaného o nevyhnutnom post-pôrode pre zdravé a vyvážené napredovanie. dieťaťa, tak v detských, ako aj v detských rokochdospelých rokov.2 – „Oceniť analýzu“.Réžia: Eduardo Rajabally (Docudrama, Brazília / 2017).K dispozícii na YouTube.Synopsa: Keď uvažujeme o zmene správneho sveta, je potrebné oceniť ešte dôležitú akciu: veľmi skoré vzdelávanie mládeže

A jedným z kľúčových bodov diskusie je analýza pre deti, ktorá pozostáva z funkcie dospelých ako čitateľov a tiež z dopadu rozprávok na postup mladých ľudí.

Toto hovorí dokumentárna dráma „Para Gostar de Ler“, ktorú vytvoril Itaú v spolupráci so spoločnosťou Prodigo Films a ktorú koprodukovali DPZ & T.3 – „Mimoriadne“.

Režíroval Stephen Chbosky (Beletria, SPOJENÉ ŠTÁTY / 2017).Ponúka sa na videoklipu Amazon.com Prime.Zhrnutie: Vo filme je zobrazený mladý chlapec s vadou tváre, ktorá sa volá syndróm Treacher Collins.

Len ako desaťročný sa August Pullman stará o svoj nový život na vysokej škole a svojím rozhodnutím robí skvelých kamarátov.4 – „Mogli – publikácia v džungli“.

Režíroval Andy Serkis (Beletria, SPOJENÉ ŠTÁTY / 2016).

Dostupné na Netflixe

Zhrnutie: Mogli, dieťa vychované vlkmi, po zastrašovaní strachu z tigra opustí svoj domov v lese a vydá sa na cestu sebapoznávania, ktorú vedie strohý panter a nezávislý a veselý medveď. p>5 – „Úžasný výlet“.Réžia: Jean-Pierre Jeunet (Beletria, Francúzsko / Kanada / 2014).

K dispozícii na Amazon Prime Video

Výsledky: V dvanástich rokoch je TS Spivet nadaným dieťaťom, vášnivým pre kartografiu

Dostupné na Netflixe

Keď dieťa získa vynikajúcu klinickú poctu, rozhodne sa opustiť svojich rodinných príslušníkov v Montane, aby prešli samy cez USA, až kým sa neobjaví vo Washingtone. Jediným problémom je, že porota nechápe, že víťazom je ešte dieťa.6 – „Fantastický kapitán“.Režíroval Matt Ross (Beletria, SPOJENÉ ŠTÁTY / 2016).

Ľahko dostupné na YouTube.

V lesoch štátu Washington povyšuje otec svojich šesť detí ďaleko od človeka v nepružnej rutine zážitkov.

Je povinný opustiť ústraní a vziať svoju rodinu na stretnutie s celou planétou, aby spochybnil svoj návrh toho, čo naznačuje, že je otcom.

V spolupráci s Dalianou Lecuonou, analytičkou sociálneho programovania – rekreácia, Sesc-SC, regionálnym oddelením.

Vydanie: Advisory pre komunikáciu a reklamu Sesc-SC.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu