Kniha Zlodej.Chihirova cesta

0

Alica v krajine zázrakov (a nadväzuje).Cesty Narnie (a série).Dobrodružstvá Pí.Sammyho cesty.Avatar.Dieťa, neupravené prasa.Beethoven.Bernardo a Bianca.Bolt the Superdog.

Popoluška.Počítaj so mnou

Denis malé korenie.Odpáliť Ralpha.Zbláznili sme sa v malom klobúku.Dvanásť je príliš veľa 1 a tiež 2.Nožnicové ruky Edwarda.

Pokúšam sa nájsť začarované údolie.Párty v raji.Malý mravec Z.Garfield.

Hotel transylvánia.James rovnako ako gigantická broskyňa.Kiriku.Bojové umenie Panda.Bludisko.Lillo a tiež Stich.Marley rovnako ako ja.Chlapec a tiež Glóbus.Megamind.Šialené dieťa.prisluhovači.Moana.

Mŕtvola nevesta.Dobrý dinosaurus

Jackov neobvyklý glóbus.Železný titán.Labyrint.Malý Mikuláš.Malý princ.Obrovská operácia hrdinu.Malí darebáci.Boxtrollovia.Krúdovci.Tie bez lesov.Dinosaurí park.Spot Adams, láska je nákazlivá.

Goofy the Movie.Rodinné domáce zvieratá, tajný život zvierat.Pinocchio.most do terabitia.Ponyo.Ratatouille.Spievaj.Ninja korytnačky.Transformátory.Vychovávajúci otec.

Cestovanie na film mystický ostrov

Výlet do zariadenia Planéty.Povrch steny E.Zathura, cesta po okolí.návrat do.„Odporúča sa, aby deti boli súčasťou výberu filmu. Poznajte ich vkus a všímajte si orientačné hodnotenie jednotlivých diel.“.

Cestovanie na film mystický ostrov

V obrovskej brožúre nie je nič lepšie ako zoznam titulov dostupný na Netflixe, však! Toto výrazne uľahčuje výber švihnutím, najmä počas prázdnin, keď mladí chodia po dome. Využite teda naše tipy.

Fernanda Beling.Autor: Fernanda Beling.dňa 29.01.2019 – aktualizácia: 15.12.2020 16:21.296.0Netflix uvádza na trh 2020.TOP.VYSOKÁ.December.Novembra.Októbra.September.Augusta.Júla.Júna.Smieť.Apríla.Marca.Februára.Januára.Švihne.Zbierka.Docudramas.Tipy a návody.Rýchlym pohybom, aby si celá rodina užila NETFLIX v roku 2020.Vo voľnom čase detí a tiež počas prázdnin neexistuje absolútne nič podobné ako zhromaždenie skupiny na pozretie vynikajúceho filmu.

Myslíme na predplatiteľov služby Netflix a rozhodli sme sa uviesť zoznam niektorých titulov, ktoré sú v systéme ľahko dostupné.Ďalej je uvedených niekoľko filmov, aby si celá rodina mohla dať pred sebou TELEVÍZIU a vybrať si tie najlepšie.

Sú to filmy zamerané na rodinu i na mládež.

Pripravte si popcorn a vyberte si momentálne!Filmy pre celú RODINU na prezeranie na serveri NETFLIX.1 – Betlehemská hviezda.V tejto tvorivej rozprávke o Kristovom narodení sa fantazírovaný osol spriatelí s príjemnými zvieratami. Film má príbeh so zvieratami, ktorý hraničí s príbehom Ježišovho narodenia, s Máriou a tiež Jozefom ako s podporujúcimi osobnosťami.”Betlehemská celebrita.

Betlehemskácelebrita. Betlehemskácelebrita.2 – CANVAS.CANVAS prináša príbeh o dedkovi, ktorý zažije stratu, ktorá ho nechá zničeného. Po rokoch sa rozhodne vrátiť sa pozrieť na svoje stojan, dlho po sebe, keď stratil motiváciu vyrábať. Znovu chytí štetec, znovu získa motiváciu a znova začne maľovať.“Plátno.3 – Tom a Jerry: Film.Toto veľmi známe duo po celé roky,

Tom a Jerry, ktoré tu začína so značnou dávkou cesty, mágie i hudby. Film rozpráva, ako sa obidve splnili. Jerry, ktorý žije niekoľko rokov ako domáce zviera, sa musí prispôsobiť, keď zistí, že vo vašom dome sú noví účastníci.„

Tom a tiež Jerry: Film.Tom a Jerry: Film.Tom a Jerry: Film.4 – Spojenídomáci maznáčikovia. Pes ako domáci maznáčik využíva vedomosti o uliciach spolu so rozmaznanou mačičkou, aby velil skupine hrdinov a bojoval. zlý človek, ako aj jeho armáda robotiky, ktorá prevezme kontrolu nad jeho domovským mestom.“United Pets.United Pets.United Pets.5 – Sprievodca poľovníctvom na zver.

  • Dospievajúce dievča, ktoré si najala tajná kultúra pestúnok, sa zaoberá Boogeymanom a príšerami, ktoré na Halloween unesú malého chlapca.
  • Napriek tomu, že funguje ako opatrovateľka prvýkrát, bude ťažko bojovať o záchranu dieťaťa, o ktoré sa zaručene postarala. z.„

Príručka na hľadanie monštier

Príručka nalovzveri Príručka na hľadanie zvierat6 – MadagaskarV zoo v Central Parku v New Yorku lev Lev (Ben Stiller) a jeho priatelia, zebra Marty (Chris Rock), žirafa Melman (David) Schwimmer), ako aj hroch Gloria (Jada Pinkett Smith), nevedia o tom, čo sa má zdržiavať v džungli, pretože svoj život investovali do zajatia. Napriek tomu sa vydajú na cestu, akonáhle sa jeden z nich odtiaľ rozhodne utiecť a tiež objavovať svet.“Madagaskar.Madagaskar.7 –

Jazdecká hora Rodeo – prelom Amberley.Tento príbeh je založený na skutočných pravdách. Mladá Amberley po tom, čo zažila nehodu s osobnými a nákladnými vozidlami, ktorá opustila jej ochrnutie, neprestala byť najväčším šampiónom rodea v krajine. Bez ohľadu na to, že je existujúcou šampiónkou, nemieni sa zbaviť svojho miesta.„

Prechádzka na koni Rodeo – prelom Amberley.8 – Dáma aj lev.Štrnásťročné dievča sa stáva kamarátkami s bielym levím mláďaťom v

Južnej Afrike, ktoré sa stáva súčasťou farmy jej domácnosti. dostane sa do ťažkostí, keď sa jej otec rozhodne ponúknuť Charlieho, keď nás lev kontaktuje s hľadačmi trofejí, a tak sa rozhodne s levom utiecť, aby ho uchránila.“Dievča a lev.LADY.9 –

Zariadenie na výrobu film nádhernej čokolády

Charlie je jedným z piatich šťastných výhercov, ktorí sa nechali pozrieť na čokoládovňu Willyho Wonku v tejto variácii klasiky mladých, ktorú viedol Tim Burton. Hrajú: Johnny Depp, Freddie Highmore, David Kelly. Réžia: Tim Burton.”Skvelé zariadenie na výrobu čokolády.Desať. – Benji.

Keď chlapec a jeho sestra vstúpia do problému, odhodlané a priateľské šteniatko s tým urobí niečo, aby zachránilo deň! Hrajú: Gabriel Bateman, Darby Camp, Kiele Sanchez. Pokyny: Brandon Camp.“Benji.Nainštalovaný videoklip z YouTube.

Zariadenie na výrobu film nádhernej čokolády

11 – Biele špičáky.Verný vlčia pes, vedený zvedavosťou, sa vydáva na veľké dobrodružstvo v spoločnosti troch mimoriadne rozmanitých majiteľov. Hrajú: Nick Offerman, Rashida Jones, Paul Giamatti.

Réžia: Alexandre Espigares.”Biele špičáky.X.Kung Fu Panda.12 – Ako vychovávať svojho draka.Mladý a nepríjemný Viking sa vzpiera všetkým praktikám a spriatelí sa s jedným z najsmrteľnejších nepriateľov ľudí: s neoblomným drakom. Hrajú: Jay Baruchel, Gerard Butler, Craig Ferguson.

Vedúci: Chris Sanders, Dean DeBlois.„Ako vycvičiť draka.Ako vychovávať.Kung fu panda.13 – Kocúr v čižmách.Odvážne mačkovité zbierky, ktoré vyjadril Antonio Banderas, na ceste k ukradnutiu cenných husí, ktoré znášajú zlaté vajcia. Hrajú: Antonio Banderas, Salma Hayek, Zach Galifianakis.

Réžia: Chris Miller.”Mačka v čižmách.Kat.Kung Fu Panda.14 – Husia koža: Zimnica a tiež šelmy.Teenagerka sa presťahuje do dediny a zamiluje sa do susednej susedky, ale jej otec píše hororové príbehy, ktoré ožívajú.”

Husia koža: Zvieratá a zimnica.gr.Bojové umenie Panda.

15 – Nasledovanie generálaLonely Mai skončí ako nepravdepodobný priateľ tajného robota. Spoločne sa vydávajú na pôsobivú cestu, aby podkopali plány divokého záporáka. Hrajú: John Krasinski, Charlyne Yi, Jason Sudeikis. Vedúci: Kevin R. Adams, Joe Ksander.„Sledovanie vloženéhovidea YouTube od generála .

16 – Tajomstvo zvierat.Keď budú veci na ranči rovnako zúrivé,energický hovädzí dobytok menom Otis vstúpi do činnosti, aby dal všetko do poriadku.

Hrajú: Kevin James, Courteney Cox, Sam Elliott. Réžia: Steve Oedekerk.„Tajomstvo zvierat.Ger.Kung Fu Panda.17 – Kačica Kačica Kačica husi.S poraneným krídlom unikne nekompromisná husa Pengovi migračné obdobie. Teraz sa musí dostať na juh po vlastných nohách – a tiež dve káčatká, ktoré sa majú starať. Hrajú: Jim Gaffigan, Zendaya, Lance Lim.

Réžia: Chris Jenkins.„Kačica Kačica Kačica.Nainštalovaný videoklip z YouTube.18 – Sahara.Keď videl zaznamenať svoju novú lásku, prešiel mladý had a jeho dobrý kamarát škorpión púšťou na nebezpečný záchranný cieľ. Hrajú: Robert Naylor, Angela Galuppo, Daniel Brochu.

Réžia: Pierre Coré.”Sahara.Sahara.Kung Fu Panda.19 – Shrek Forever – záverečná fáza.Shrek túžiaci po čase, keď bol skutočným trollom, končí podpisom lákavej dohody a v súčasnosti sa každá maličkosť, ako aj všetci transformujú do momenty.“Shrek Forever – Záverečná kapitola.shrek.20 – Kung Fu Panda.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu