Medzi najlepšie filmy pre rodinu

0

Jej otec predáva mačky hľadačom, ktorí zvieratá vylučujú, len aby ich predstavili na fotografiách. Mia v obave, že jej film otec predá Charlieho, čo je ohrozená odroda, utečie s levom a pokúsi sa ho vziať do útočiska.

Žijúca dvakrát (2019), Maria RipollEmílio je ovdovená a tiež vysokoškolská učiteľka na dôchodku, ktorá zostáva v španielskej Valencii.

Pri pravidelnom vyšetrení zistí, že zostáva v prvom štádiu Alzheimerovej choroby. Uznávajúc, že ​​určite rýchlo stratí všetky svoje spomienky, sa Emílio znovu pripojí k svojmu dieťaťu Julii a tiež k jeho vnučke Blance.

Taktiež sa rozhodne podniknúť výlet do Navarry, kde plánuje nájsť svoju dospievajúcu zamilovanosť Margaritu.Sedemnásť (2019), Daniel Sánchez ArévaloHector, 17-ročné dieťa, skutočne zostalo v zadržiavacom centre pre adolescentov 2 roky.

V rámci rekonvalescencie film získava psy od psa Oveja a tiež sa drží zvieraťa

Keď sa Oveja prestane objavovať, pretože ho skutočne objala domácnosť, Hector sa rozhodne utiecť, aby ho našiel.

Ismael, starší brat, sa rozhodol sprevádzať Hektora, aby mu zaručil, že nebude mať žiadne problémy.

  • Stratil som svoje telo (2019), Jérémy ClapinV parížskom výskumnom laboratóriu sa rozrezaná ruka rozhodneodísť lokalizovať jeho telo.
  • Pri desivom úteku cez mesto narazí na veľa prekážok, ako napríklad potkany a holuby, ktoré smerujú.

Na základe svojich spomienok však nájde svoje telo, mladého Naoufela, samca na rozvoz pizze, ktorý sa snaží priblížiť ku Gabrielle, kurátorke, do ktorej je zamilovaný.All Freckles in the World (2019), Yibrán AsuadJosé Miguel sa presťahoval na novú vysokú školu v Mexico City v roku 1994.

Všetci sú z Globe Mug nadšení, ale o futbale neuvažuje

José však miluje Cristinu, jednu film z najatraktívnejších dám na vysokej škole, ktorá sa datuje od Kenjiho, jedného z najefektívnejších hráčov na škole.

  • José nazval Cristinu zameraním a jazdí na futbalovej skupine, aby čelil tímu Kenji, aj keď nerozpoznal hru.
  • Santo Time (2018),mnísi Curro Velázquez, ktorí prebývajú v malom kláštore medzi horami, sú rozhodnutí o možnosti preloženia.

Z dôvodVšetci sú z Globe Mug nadšení, ale o futbale neuvažuje u absencie hotovosti plánuje cirkev zmeniť areál na turistický hostinec. Avšak novo prichádzajúci mních predstavuje výzvu pre každého človeka: zhromaždenie futbalovej skupiny, ktorá bude hrať v „Champions Clerum“, šampionáte vo Vatikáne.

Ak vyhrajú cenu, môžu kláštor konzervovať.Báječný Gilly Hopkins (2016), Stephen HerekGilly Hopkins je nekontrolovateľné 12-ročné dievča, ktoré počas svojho života prechádza rôznymi pestúnskymi domami. Po odoslaní do neobvyklého domu Trottersovcov navrhla stratégiu, ako švihnúť peniazmi a utiecť za svojim rodným rodičom.

Keď sa však nakoniec stretne so svojou skutočnou domácnosťou, Gilly si uvedomí, ako veľmi jej chýba Maime Trotter, jej adoptívna mama.

Film je natočený podľa rovnomennej knihy Katherine Paterson.Heidi (2015), Alain Gsponer Osirelaotec a tiež mama, malú Heidi si jej teta vzala, aby sa vyrovnala s dedkom vo švajčiarskych horách.

Starý otec, nevrlý muž, spočiatku popiera svoju vnučku, napriek tomu rýchlo skončí očarením ženinho mozgu. Uprostred prírody sa Heidi rozširuje zadarmo a vyrába nerozlučných kamarátov.

Ale nakoniec sa jej teta objaví ešte raz a tiež sa rozhodne vydať ju zámožnej rodine v Nemecku. Film je založený na rovnomennej sprievodkyni Johanna Spyri.

Heaven Is for Real (2014), Randall WallaceTodd Burpo je kňazom kostola v meste v Nebraske

Jej chlapec Colton vyžaduje rýchlu operáciu a počas chirurgického zákroku takmer zomrie.

Po zotavení mladý chlapec informuje svojho otca, že išiel do neba, zatiaľ čo bol v podvedomí. Vyhlasuje, že uznal Ježiša, anjelov a ľudí, ktorí skutočne zomreli, ako jeho pradeda. Film je založený na rovnomennom sprievodcovi, ktorý napísal Todd Burpo.

Snažíte sa nájsť film, ktorý môžete vidieť so svojou rodinou? Vlastne sme rozdelili kontrolný zoznam s 80 alternatívami, ktoré môžete vybrať.

Siahajú od súčasnej výroby po klasiku z 90. rokov. Stojí za to sa pozrieť!Máme každú maličkosť od najefektívnejšie chápaných „filmov o rodinných príslušníkoch“, ako je 101 dalmatíncov, až po súčasné výroby, ktoré nadchli úplne novú generáciu, ako napríklad Frozen.

Prezrite si zoznam tých najlepších členov rodiny a vyberte si toho, ktorý sa ideálne hodí k vám a tiež k vašim deťom.Početné alternatívy, ako si môžete vychutnať filmy so svojimi rodinnými príslušníkmi1 – 101 dalmatíncovDetský dobrodružný film 101 dalmatíncov je tradičný film z 90. rokov.

Príbeh obnáša šteniatka populárneho plemena a tiež krutú Cruellu De Vil, ktorú hrá Glenn Close a ktorá šteniatka unesie, aby vytvorili vrstvu. Šteňatá sú však veľmi šikovné, nedovolia, aby sa to stalo.

101 dalmatíncov film2 – The Beast HousePríbeh sa odohráva v tichej štvrti, až do Halloweenu sa 3 deti vyberú do Beast Home, kde sa zbavia všetkých, ktorí sa priblížia k vášmu dvoru.

natočiť zviera3 – Dadova denná starostlivosťEddie Murphy a tiež jeho priatelia sa po zbavení svojich úloh rozhodli otvoriť detskú izbu.

Medzi vtipné filmy najlepších mladých ľudí svojej doby.film ockova starostlivosť o deti4 – The Family members of the FutureLewis je osirelý chlapec, ktorý túži po uspokojení svojej rodiny.

Počas vedeckého film veľtrhu sa stretne s

Wilburom Robinsonom, ktorý ho vezme na cestu autom.film the family of the future5 – The Glacial epoch 4Posledný film zo známeho franšízového biznisu Glacial epocha, cesta tentoraz začína, keď veverička Scrat rozdelí 2 kontinenty.

Manny, Diego a Siid sú uväznení v ľadovci, až kým neobjavia pirátsku loď zloženú iba zo zvierat.film the ice age6 – The Fantastic Chocolate Manufacturing FacilityJeden z najlepších filmov na prezeranie s deťmi.

  • Všetko začína, kePočas vedeckého film veľtrhu sa stretne sď mladý Charlie Container získa zlatú vstupenku do továrne Willy Wonka, najobľúbenejšej čokolády na svete.
  • Vo vnútri nachádza fantastický aj nepredstaviteľný svet.natočte úžasné zariadenie na výrobu lahodnej čokolády7 – Aladdin (2019)Keď mladý Aladdin uvoľní džina zo svetla, získa tri sny.

Keď zistí, že zlý Jafar plánuje zlé veci proti princeznej Jasmine, jeho drahocennej, začne fantastická cesta. 8 – Ronph vybuchneS cieľom dokázať svoju hodnotu je Ralph zloduchom počítačovej hry, ktorá ponechá svoju videohru v hre a začne hľadať medailu, aby svoju hodnotu ukázala každému človeku.

film exploduje ralph9 – TangledKeď zlodej Flynn Cyclist nájde prístreškovú vežu uprostred lesov, čelí Rapunzelovi, majiteľovi dlhých blond vlasov. Rozhodnú sa vyjednávať a tiež sa čoskoro začne úžasná cesta.zahrnutý film10 – Ako vycvičiť drakaKeď mladý vikingský škyták naplní zraneného bezzubého draka, začne sa príbeh priateľstva a tiež vôle.

Berie sa do úvahy medzi najlepšími spomedzi skvelých detských filmov

11 – Gulliver’s JourneysJack Black je Gulliver, sklamaný reportér mesta New York, ktorý stroskotal na ostrove obývanom malými ľuďmi.

Film založený na bestselleri Jonathana Swifta.výlety gullivera švihnutím12 – Monsters SANa svete obývanom iba monštrami sú Mike Wazowski a James Sullivan 2 monštrá, ktoré pracujú v strašidelnej továrni a napájajú obyvateľstvo.

Veria, že deti sú jedovaté, ale keď sa malý Bu objaví, princípy sa začnú meniť.

film beasts sa13 – Delighted Feet: The PenguinV Antarktíde tučniaky spievajú stopy, aby nakreslili svojich spoločníkov, malý Mano je však so svojím hlasom zlý.

Napriek tomu je jeho stepovanie odlišné, čo nás vedie k začiatku fantastickej rozprávky.

Potešené nohy: film o tučniakoch14 – Karate KidFilm so skutočnými členmi rodiny.

Daniel je mladý chlapec, ktorý práve prestúpil do Newarku so svojou mamou.

Začínajú ho rušiť deti z komunity, až kým neuspokojí lorda Myagiho

Príbeh priateľstva aj odolnosti, ktorý sa oplatí vidieť!karate Child15 – Šmolkovia Šmolkovianechajú darebáka Gargamela, ktorý im chce vyrobiť amulety, dostať sa na portál, ktorý nakoniec spôsobí Central Park v USA.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu