Nie všetky rodiny sú ľudské

0

Keď sme na to mysleli, vybrali sme si 12 filmov, ktoré by sme mohli sledovať s vašou rodinou, či už sa to bude vyvíjať na základe lásky, krvi alebo vzťahu.

  • Zahŕňa „členov rodiny dier“, ako by film tvrdil konkrétny chlapec konkrétneho prezidenta.
  • Domácnosť s 2 členmi“.Samuel (Omar Sy) je sólový otec, ktorý sa zaoberá akýmkoľvek typom ťažkostí, ktoré ponúka.
  • to najlepšie z jeho dcéry Glorie (Gloria Colston).

Keď má dáma osem rokov, mama sa vracia, aby sa vrátila do kontaktu s dieťaťom, a tiež pokazila život všetkým, ktorých sa to týka.

Otec a dcéra asi 8 rokov spoločného hrania hry„Central do Brasil“Dora (Fernanda Čierna Hora) pracuje tak, že píše listy negramotným ľuďom.

Keď medzi jeho klientmi nečakane zomrela, pokúša sa pomôcť chlapcovi dámy, aby zistil, ako sa otec stratil

Lady trasie rukou s chlapcom v centre ulice nahrané základné tehlové domypublicitou”V koľko hodín sa vráti”Pre členov rodiny, ktoré boli rozdelené, ako je Val (Regina prípade), rovnako ako Jessica (Camila Mardil).

Matka sa presťahovala z Pernambuca do São Paula a hľadala pre ženu lepšie podmienky.

Ako domová film slúžka a bydlisko v sídle členov rodiny má

Val viac kontaktov s chlapcom šéfov ako so svojim malým dievčatkom, avšak príchod mladej ženy zaručuje vyváženie týchto vzťahov.

Matka pozdravia jej dcéra s objatie a tiež bozk na letiskupublicity”Verný dvojmo”Vzťah medzi nimi britský teoretik James Miller (William Shimell), ako aj francúzska a majiteľom galérie Elle (Juliette Binoche) zabezpečuje umiestniť hlavu v tomto filme.prostredníctvompropagácie GIPHY„Dona Flor rovnako ako jej dvaja partneri“Klasika od Jorgeho Amada uvedená na obrazovku je každá maličkosť, po ktorej brazílska rodina túži.

Ako domová film slúžka a bydlisko v sídle členov rodiny má

Romantika Dona Flor (hrá ju Juliana Paes) s jej 2 manželmi Vadinhom (Marcelo Faria) a tiež Teodorom (Leandro Hassum) sa postará o dobrý smiech.

Žena kráča spolu s 2 mužmi, po jednom na každej strane. Vpravo starší chlap v obleku; ľavé krídlo, mladší, nahý muž„My Moms and My Papa“Joni (Mia Wasikowska), ako aj Laser (Josh Hutcherson) sú deťmi lesbického páru Jules (Julianne Moore) a tiež Nic (Annette Bening). Mladí chlapci, ktorí boli vyvinutí pomocou umelého oplodnenia, sa rozhodli vyhľadať biologického otca (tj. Prispievateľa spermií) a prinútiť ho zdieľať zápisnice s členmi rodiny.pozornosťTeen hovorí po telefóne so svojím otcom

  • Dcéra hovorí: „Každá z mojich mám mala mladíka so svojimi spermiami“.
  • Otec tvrdí: „Ako, obaja?“ Dcéra hovorí: „Áno, lesbičky.
  • Príbehhračiek “ Všetky filmy v legende „Príbeh hračiek“ sú skutočnou lekciou priateľstva a karanténa je ideálnym časom na zhromaždenie priateľov alebo rodiny okolo týchto drahokamov.

Nemôžeme však zanedbať, že Woody a tiež Buzz v nás zanechali množstvo životných lekcií.

Osobnosti Príbehu hračiek sú vystrašené bleskom a zbiehajú k sebepozornosť„Ako naše mamy a otcovia“Tí, ktorí nikdy nespievali, že „stále sme rovnakí ako naši rodičia“, nerozpoznávajú, aké je to dozrieť.

Film, ktorý posúva meno Belchiorových piesní, ponúka konkrétne tieto generačné problémy, ktoré sa objavia v Rosinom živote (Maria Ribeiro).

V 38 rokoch vyžaduje zosúladenie svojej odbornej stránky, dieťaťa, mamičky a tiež ženy.

Dáma si vyzlieka tričko uprostred hektickej metódy, zatiaľ čo jej spoločník, ktorý je už bez košele, sleduje a tiež sa smeje.pozornosť”The Incredibles”Dobre, vaša domácnosť môže byť úplne najlepšia, ale nikdy nebude ako “The Incredibles”.

Napriek rozdielom sme sa snažili porozumieť omnoho ľudskejším prvkom týchto superhrdinov, ktoré sa nachádzajú v obdobiach podobných tým, aké majú viacerí členovia ľudskej rodiny.

V skutočnosti si nemôžete film spomenúť, že Elastická žena je tou najsilnejšou postavou v Disney, že?Flexibilná dáma odovzdáva mávanie na motocykel nasledovnejpropagácii„Dogman“.

Niektorí ľudia majú film radi spoločnosť zvierat – čo je v poriadku

To platí o Marcellovi (Marcello Fonte), ktorý pracuje v obchode so zvieratami na okraji Ríma, a vidí svoju životnú zmenu, keď skončí v súvislosti s trestnou činnosťou.

Človek suší konfrontáciu domáceho maznáčika so sušičkou.

publicita.„Čokoľvek sa týka mojej mamy“.Keď jej syn Esteban (Eloy Azorín) pominie, Manuela (Cecilia Roth) sa rozhodne hľadať chlapcovho otca Lolu (transvestitu, ktorú hrá Toni Miró), aby mu poskytla informácie.

Niektorí ľudia majú film radi spoločnosť zvierat - čo je v poriadku

Takto je osobnosť obklopená láskou a porozumením pri kontakte s inými dámami.

Žena vyzerá jednak prostriedkami, ale aj smerom hore a stojí pred plagátom s ústami aj nosom inej dámy.„Vážne, matka“.

Pre tých, ktorí sa doma zaoberajú generáciou Z, bude „Vážne, mama“ vyzerať určite zvláštne.

Produkcia preveruje partnerstvo medzi Angelou Cristinou (Ingrid Guimarães) a jej dospievajúcim dievčatkom Malu (Larissa Manoela).publicita.

Mama aj dospievajúca dcéra doma radi tancujú.

Telecine využíva tridsaťdňové otvorené dvere do svojej streamovacej platformy, aby zabezpečila, že všetky rodiny môžu oceniť tieto a tiež rôzne ďalšie filmy bez toho, aby opustili bydlisko.

Pre tých, ktorí sa zaregistrujú v službe, je online k dispozícii viac ako 2 000 titulov.Sprístupnite webovú stránku na tomto webovom odkaze, kliknite na možnosť „Pokúste sa ju úplne zadarmo“ a tiež postupujte podľa krokov na zapnutie riešenia a ocente brožúru bez toho, aby ste počas prvého mesiaca niečo platili.

Vzdelávacie filmy sú zábavné prostriedky na vysvetlenie určitých vecí deťom.

V tejto možnosti hľadáme s ich mladými ľuďmi životne dôležité problémy, ako sú okrem iného pocity, partnerstvá, priateľstvo, životné problémy.

1. Príjemná myseľ (2015).Kategória: Počítačová animácia, Komédia.Kategória zadarmo.

Trvanie: 1h35.Inside Out (Inside Out) je animácia zábavného žánru, v ktorom potešenie zo zábavy znamená pocity, ktoré existujú v mozgu 11-ročnej dámy Riley.

Pocity sú rozdelené priamo do zvedavých postáv ako sú Potešenie, Strach, Znechutenie, nešťastie a tiež zúrivosť.

Príbeh sa rozkrúti, keď sa otec tejto ženy potrebuje presťahovať do iného mesta kvôli svojej novej úlohe, ktorá začne Riley nešťastne robiť.Naruby.

  • Je to mimoriadne zaujímavý film, ktorý si môžete pozrieť s deťmi, pretože odhaľuje výkon našej mysle, od hodnoty spomienok, ako aj každý pocit pre náš život.
  • Ďalej si musíte uvedomiť emocionálnu kontrolu a vychovávať ju k deťom.
  • Čo s deťmi absolvovať?Výkon mozgu.Dôležitosť všetkých pocitov.Emocionálna kontrola.

2. Wall-e (2008).Kategória: Animácia, Sci-fi.Kategória zadarmo.Trvanie: 1h43.Wall-e je animácia, ktorá informuje o robotike, ktorá pokračuje v čistení zemského odpadu, ktorý zanechali ľudia.

Dej sa odohráva v roku 2805 REKLAMA. Za týchto okolností je svet pokrytý odpadkami a bolo tiež urobených veľa robotiky na pomoc pri očistení a ľudia začali žiť na lodi nazvanej Axiom. Wall-e.

Táto počítačová animácia je mimoriadne zaujímavá na posúdenie nadmerného množstvaa odpadu vytvoreného ľuďmi.

Nápady ako recyklácia, hromadenie predmetov a trvalé používanie bodov na planéte sú veľmi dôležité problémy, ktoré môžeme zrkadliť so svojimi deťmi.

Čo ísť s deťmi?Udržateľnosť, ako aj recyklácia

Znečistenie vyvolané odpadkami.environmentálna výchova.3. Ustupuje (2007).

Štýl: Počítačová animácia, Zábavný.Klasifikácia film zadarmo.Trvanie: 1h25.

Ponúka vlnu (Surf’s up, anglický názov) je počítačová animácia, ktorá sa sústreďuje na príbeh tučniaka Cadu Radical, ktorý si ide za svojím najväčším snom: byť surferom.

Obrovskou ťažkosťou je účasť na turnaji Big Z Memorial Surf Off, akýsi svetový šampionát v surfovaní.Pri príprave sa jeho idol Big Z, ktorý žije izolovaný na pobreží, rozhodne pomôcť.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu