Od tých istých otrokov z

0

Madagaskaru a Shreka pochádza ešte jedna inovatívna animácia a tiež príbeh nervozity pre celú domácnosť. Po (Jack Black) je medveď film panda, ktorý pracuje v rezancovom reštaurácii svojej rodiny.

  • Jedného dňa je vybraný na splnenie zjavenia, vďaka ktorému spozná sen a začne trénovať spolu so svojimi idolmi v kung-fu.
  • Zoznámte sa so zoznamom filmov, ktoré sme skutočne pripravili na uskutočnenie tejto jedinečnej relácie domáceho kina s vašou domácnosťou.

Aby sme vás film motivovali k tomu

aby ste počas karantény zostali doma a tiež sa zabávali s celou rodinou v bezpečí a v príjemnej atmosfére spolupatričnosti v tomto sociálnom boji proti koronavírusu, pripravili sme kontrolný zoznam s inšpiratívnymi odporúčaniami k filmom.Premeňte svoj dom na skutočné kino!

Získajte rodinu spolu a pripravte si to úhľadné vedro občerstvenia!Žena a lev.14-ročná dáma sa spriatelí s bielym levom v Juhoafrickej republike, ktoré sa stáva súčasťou farmy jej rodinných príslušníkov.

Aby sme vás film motivovali k tomu

Napriek tomu sa dostane do ťažkostí, keď sa jej otec rozhodne uviesť na trh Charlieho, keď nás lev kontaktuje s hľadačmi cien, a tak sa rozhodne s levom utiecť, aby ho uchránila.Realizovateľný sen.

Michael Oher (Quinton Aaron) bol mladý čierny muž, dieťa závislej mamičky a takisto nemal kde bývať.

S veľkým povolaním pre športové aktivity ho nakoniec odhalila domácnosť Leigh Anne Tuohy (Sandra Bullock), ktorá kráčala film smerom k školskej aréne, aby mohla odpočívať ďaleko od dažďa.

Keď bol Michael vítaný, že strávi noc v dome milionárov, nemal tušenie, že ten deň určite zmení jeho život navždy, neskôr sa stane futbalovou celebritou.Vynikajúca továreň na lahodnú čokoládu.

Charlie je medzi 5 šťastnými víťazmi, ktorí si prešli čokoládovú továreň Willyho Wonku v tejto verzii tradičnej ponuky mladých ľudí, ktorú pripravil Tim Burton. Hrajú: Johnny Depp, Freddie Highmore, David Kelly.

Pokyny: Tim Burton.Hore – vysoké cesty.Po životnom sne snívajúcom o ceste okolo sveta, starý chlap letí na neuveriteľnú cestu s dieťaťom po svojom boku. Hrajú: Edward Asner, Christopher Plummer, Jordan Nagai. Pokyny: Bob Peterson, Pete Docter.

Myslite film iba na

Evan Danielson (Eddie Murphy) je exekútor, ktorý sa zaoberá úpadkom svojej profesie. Postupne beznádejný sa rozhodne venovať pozornosť vedeniu svojho malého dieťaťa.

Dievča volá svojho otca do svojho imaginárneho sveta. Keď si Evan tieto skúsenosti udrží, začne hľadať spôsob, ako napraviť svoje profesionálne problémy.

Protipožiarne.V kancelárii je hasič Caleb Holt (Kirk Cameron) profesionál, ktorý dodržiava všetky zásady, z ktorých jeden nikdy nenechá spoločníka v škodlivej situácii. U neho doma, po boku jeho lepšej polovičky Catherine (Erin Bethea), je to dosť rozmanité. Caleb je nezvestný manžel a po siedmich film rokoch manželstva sa spojenie končí.

Myslite film iba na

Calebov otec ho potom požiada, aby v rámci pokusu o záchranu manželstva začal 40-dňový experiment s názvom „

Prekážka lásky“.Nastavenie roviny.Ana dostane ponuku pracovať ako elektronický influencer pre slávnu značku. Odchádza z univerzity, aby trávila všetok čas na stránkach sociálnych médií, ale čoraz viac je stresovaná prácou a nedokáže uvoľniť svoj mobilný telefón.

Jedného dňa pri používaní svojho mobilného telefónu pri prenose webových stránok utrpí veľkú nehodu.

Za trest je Ana vyslaná investovať niekoľko dní na web starého otca, kde nie je žiadny sieťový signál.Domáce zvieratá – Tajný život rodinných domácich miláčikov.Keď jeho majiteľ prinesie do domu nedbalý mutt s názvom Battle each other, Max je šteňa, ktorého život sa zmenil naruby.

Rozdiely však končia, keď sa králik chce pomstiť všetkým psíkom, ktoré vlastní.Natrvalo Alice.Alice Howland (Julianne Moore) je uznávaná učiteľka gramatiky. Postupne začína získavať a nedokáže si zapamätať konkrétne slová stratené na cestách na Manhattane.

Zistili ju pri Alzheimerovej chorobe

Podmienka preveruje silu jeho rodiny. Keď sa Alicine vzťahy s manželom Johnom (Alec Baldwinse) zhoršujú, zbližujú sa rovnako ako jej najmladšie dievčatko Lýdia (Kristen Stewart).Penelope.Penelope Wilhern (Christina Ricci) je prekliate dievča.

Skryté členmi rodiny, vyžaduje objavenie lásky, aby zlomila kúzlo, rovnako ako skoncovala s jej mukami, napriek tomu sú jej film nápadníci zvyčajne vystrašení, keď odhalia jej tajomstvo. Reportér beznádejný na informácie si najme chlapíka (James McAvoy), ktorý ju zvedie a zaobstará si špeciálnu fotografiu, ale keď sa o nej dozvie oveľa lepšie, je dieťaťu dohoda ľúto.

Dvanásť je nadmerných.Film je remake filmu. komédia z roku 1950, ktorú režíroval Walter Lang.

Steve Martin je Tom Baker, ženatý s Kate (Bonnie Search). Sídli v meste v Illinois so svojimi 12 deťmi. Tom pracuje ako futbalový tréner na mestskej vysokej škole. Jedného dňa dostane Tom návrh na prácu svojich želaní: vyškoliť tím na obrovskej univerzite.

Rovnako ako Kate sa aj napriek nespokojnosti s 12 mladými prisťahovali k domácnosti. Presne v rovnakom čase Kate zistí, že jej memoáre budú publikované, a tiež jej zástupca ju privádza do mesta New York s cieľom propagovať jej publikáciu.

Tom tak zostáva sám so svojimi zaneprázdnenými členmi rodiny. Od toho istého riaditeľa párov.Fantastické kúzloBella Brown je mladá knihovníčka, ktorá túži po komponovaní kníh pre mladých.

  • Jej susedka, stará Alfie, ju vyzbrojí preč z domu, kde žije, pretože sa nestarala o dvor. A aby tam mohla ďalej bývať, musí do tridsiatich dní zariadiť záhradu.
  • Pri tejto práci žiada o pomoc Vernona, Alfieho zamestnanca, a tiež začína prichádzať k zle naladenému susedovi. Je pozoruhodné, že medzi oboma sa rodí inšpiratívny vzťah.

SpoločnosťNetflix má brožúru s tisíckami rýchlych možností pre každý vkus. Keď sa však celá rodina zhromaždí, aby si pozrela hraný film, je vždy ťažké nájsť alternatívu, ktorá je a poteší povolenú pre každý vek.

Na pomoc v tomto okamihu zostavil

Bula zoznam 10 skvelých filmov, ktoré dobre preskúmali pochybovači zameraní na kinematografiu, a uvádza základné lekcie pre deti i dospelých. Medzi nominovanými boli The Fabulous Gilly Hopkins (2016), autor: Stephen Herek; a tiež „Nebo je pre realitu“ (2014), réžia: Randall Wallace. Názvy sú usporiadané podľa roku vydania.

Fotografie: Zverejnenie / Prehrávanie NetflixSitara: Desiring For the Stars (2020), Sharmeen Obaid-ChinoyV sedemdesiatych rokoch minulého storočia je v Pakistane 14-ročná dáma, ktorá sníva o lietaní v lietadlách.

Jej otec si ju však chce vziať za ženu starší chlap, aby sa stretol s praktikami.

Pariho príbeh charakterizuje hľadisko jeho mladšieho syna Mehra, ktorý je iba 6 rokov neinformovaný a starý z bariér, ktoré stoja uprostred snov žien v jeho rodinných príslušníkoch.

Dievča a lev (2019), Gilles de MaistreMladý dospelý Mia dospieval na ranči levov, ktoré získali jeho mamy a otcovia, John a tiež Alice v Južnej Afrike. Ak vezmeme do úvahy túto mladosť, má hlboký vzťah a tiež priateľstvo s Charliem, bielym levom.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu