Opakovanie patrí k rastu

0

Víkendová prestávka môže byť veľmi chaotická pre tých, ktorí milujú oslavu, ale aj pre tých, ktorí to potrebujú, môžu byť efektívnejší pre každého, kto môže oveľa viac – môže byť skvelý pre každého, kto miluje viac osláv, ale aj pre tých, ktorí to nepotrebujú. iné.33 film ov, zbierok a dokumentov s premiérou na Netflixe v marci 2020Amazon a Netflix:

20 animácií, ktoré si môžete vychutnať s mladými ľuďmi14 brazílskych pobreží, ktoré sa majú navštíviť v roku 2020S týmto vedomím má týždenný sprievodca 15 najlepších film ov, ktoré si môžete pozrieť so svojím členovia rodiny cez víkendovú prestávku;

Na základe fim skutočných

Zoznámte sa s:Galériahračiek 4 – Amazon.com Prime Videoklip2 Pápeži – NetflixDvaja pápeži – NetflixObrázok: Sprístupneniedvoch pápežov – NetflixV rozhodujúcej minúte pre katolícku cirkev vytvára pápež Benedikt XVI neuveriteľné priateľstvo s budúci pápež František.

  •  skutočností.Kráľ – NetflixFoto: SprístupnenieKráľ – NetflixS ohrozením
  • Anglicka sa vzpurný princ Hal stretáva s nepriateľstvom na všetkých stranách a musí vypustiť horúčku, aby ju kráľovstvo eliminovalo.Živé dvakrát – NetflixFoto:

Na základe fim skutočnýchZverejnenienaživo dvakrát – NetflixOn a tiež jeho členovia rodiny sa rozhodli odísť hľadať svoju detskú lásku, keď je Emílio zistený s Alzheimerovou chorobou.Vynikajúce dievča – NetflixObrázok: SprístupnenieExemplárna dáma –

NetflixVďaka zničenému manželskému vzťahu sa Nick jedného dňa vráti domov a zistí, že jeho polovička odišla.

Keď polícia zatlačí, vyplávajú na povrch ohromujúce pravdy.Vzhľad z raja – NetflixObrázok: SprístupneniePohľad z neba – NetflixMladá Susie je zabitá vo veku 14 rokov a jej duchovné názory na domácnosť sa zaoberajú jej tragickou smrťou, zatiaľ čo jej vrah sa pripravuje na ďalší úder.

Továreň film na čokoládu

Hitch – NetflixObrázok: SprístupnenieHitch – NetflixPo prebudení vedľa svojho zavraždeného fanúšika v hotelovej oblasti spolupracuje majiteľ firmy s právnym zástupcom na tom, ako nakoniec skončil podozrením z vraždy. Obrázokzvnútra:

Odhalenie ZvnútrazvnútraPotešenie, smútok, znechutenie, zúrivosť i úzkosť. V mysli tohto malého dievčatka patrí každý z týchto pocitov. Fantastic Delicious – NetflixObrázok:  SprístupnenieTováreň na čokoládu Fantastic Delicious –

NetflixCharlie je jedným z piatich šťastných výhercov, ktorí si prehliadli výrobňu lahodnej čokolády Willyho Wonku v tejto variácii tradičnej ponuky mladých ľudí, ktorú viedol Tim Burton.Skrytá elegancia – NetflixObrázok: SprístupnenieSkrytá krása – NetflixPo vypočutí hlbokého vesmíru zistí, že riešenia sa dostanú na Zem a do jeho vnútra.Proposition –

NetflixObrázok: ZverejnenieProposition 

  • NetflixKeď zistí, že jej hrozí strata víza a deportácia, autor núti svojho asistenta, aby sa s ňou oženil.The Lion King
  • – Amazon Prime VideoPicture: DisclosureThe Lion King – Amazon Prime
  • zobrazuje cestu cez africkú savanu, kde sa narodil budúci kráľ kráľovstva Stone, Simba.

Malý lev je oddaný svojmu osudu myslieť na kráľovstvo. Mark, Mufasov súrodenec a bývalý následník trónu, má však svoje vlastné plány.Aladdin – Amazon.com Prime VideoObrázok: ZverejnenieAladdin – Amazon.com Prime VideoklipPokorný mladý muž nájde čarovné svetlo s geniálnosťou, ktorá mu môže poskytnúť želania.

V súčasnosti sa pomocou

Dieťa v súčasnosti chce mať vplyv na dievča, ktoré milovalo, ale nevie, že žena je princezná, ktorá sa do toho zapojí.  Genieho snaží vydávať za kráľovského princa a tiež získať dievčenskú lásku a trustový fond jej otca.DumboObrázok:

ZverejnenieDumboHolt Farrier je bývalá cirkusová hviezda, ktorá sa vracia z bitky a zisťuje, že jeho svet je otrasený. Cirkus, v ktorom pracoval, prežíva vynikajúce ťažkosti a dohliada na prácu s novorodeným slonom, ktorého obrovské uši zo neho robia žart. Holtovi mladí ľudia napriek tomu odhaľujú, že malý slon je schopný vykonať obrovskú úlohu.

V súčasnosti sa pomocouAppeal and the Monster – Amazon Prime VideoPhoto: DisclosureAppeal as the Monster – Amazon Prime

VideoPríbeh a osobnosti, ktorým cieľový trh rozumie, rovnako ako sa tešia, ohromujúcim spôsobom ožili v živej adaptácii animovanej klasiky Disney od spoločnosti Beauty rovnako ako Zviera.Plaything Tale 4 – Amazon.com Prime VideoImage:

DisclosurePlaything Story 4 – Amazon Prime Video ClipKeď Bonnie vezme hračky na svoju rodinnú cestu, Woody sa zrazu rozíde a pripojí sa k svojmu priateľovi Bo Peepovi, ktorý so svojím odvážnym duchom a tiež po rokoch na ceste už skrýva jej jemný porcelánový exteriér.

Woody a Bo, ktorí sú úplne iní, keď sa to oživí ako hračka, rýchlo pochopia, že to je najmenší z ich problémov. Atuexistuje veľa alternatív, ktoré duplikovanie budú určite ťažké, ale ak si to chcete zopakovať, je to skvelé!Čas medzi sebouČas medzi sebouSystém, ktorý poskytuje rodičom rozumné možnosti, ako tráviť viac kvalitného času hraním so svojimi deťmi.[s deťmi] i

  • StockVydáno dne: 17.01.2018Ak chcete zdieľaťobľúbenýmiNotebooknávrat k
  • Tempojunto pripravil kontrolný zoznam 100 sa pozerať s mládežou, vždy uistite sa s vekom detí.

Za účelom prípravy kinosály si vybrali Patricia Marinho a Patrícia Camargo., ktoré bude určite ťažké opakovať, ale ak si chcete zopakovať, je to v poriadku!”vidíme mnohokrát duplikované.

Existuje veľa možností

Zakaždým, keď je film videný, objavia nové obrázky, detaily a urobia úplne nové  pochopenie toho, čo vidia. Navyše, pri zdobení a opätovnom vytváraní film u scény i dialógy, mladí ľudia skúmajú sen, myslia na to, rozvíjajú svoje glóbusy a vkladajú svoje vlastné zážitky do postáv, “hovorí Patrícia Camargo.

  • Prvých 50 film ov uvedených na zozname bolo zverejnených v roku 2014 s odporúčaniami prijatými v poznámkach sociálnych sietí a preferenciami autorov.„
  • Odporúčanie je, aby sa deti stali súčasťou film ového film u pre rodinu, poznali ich preferencie a boli naďalej naladené na jednotlivé kategórie znakov jednotlivých diel.

Mám dojem, že film vidím skôr, ako ho umiestnim na film zoznam detí pre výber. Inak všetko, prinajmenšom niekoľko upútaviek. Videl som skutočne úplne bezplatné , ktoré jednoducho nezapadajú do toho, čo je podľa mňa úžasné pre mojich mladých ľudí, “uviedol.

Pozrite si zoznam uvedený tu a pripravte kino. Prvých 50 je v pôvodnom príspevku. Prístup k nim nájdete nižšie.50 ešte viac film ov na prezeranie s rodinou.Odvolanie rovnako ako zviera PríšerašelmyStarostlivosť o otcaTáto doba ľadová (rovnako ako sekvencie).Útek kurčiat.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu